Moto Guzzi V 1000 I-Convert
Hodnocení -
1
2
3
4
5
Sponzorované odkazy
Popis
Technické parametry Moto Guzzi V 1000 I-Convert
| Základní informace |
|---|
| Kategória | Naked bike |
| Motor a pohoná soustava |
|---|
| Typ motoru | V2 |
| Objem | 948.00 ccm (57,56 kubických palců) |
| Rozvod | OHV |
| Válce | 2 |
| Komprese | 9.2:1 |
| Výkon | 61.00 HP (44,28 kW)) @ 6500 RPM |
| Maximální rychlost | 168.0 km/h (103,88 mph) |
| Chlazení | Vzduchem |
| Převodovka | 2 rychlostní Automatická |
| Převod | Kardanový hřídel |
| stroke | 4 |
| Ostatní vlastnosti |
|---|
| Zadní kolo | 4.10.2018 |
| Přední kolo | 4.10.2018 |
| Zadní brzdy | Jedno kotoučová |
| Přední brzda | Dvou kotoučová |
| Velikost nádrže | 24.00 litrů (6,31 galonů) |
| Základní informace |
|---|
| Kategória | Touring |
| Motor a pohoná soustava |
|---|
| Typ motoru | V2 |
| Objem | 948.00 ccm (57,56 kubických palců) |
| Rozvod | OHV |
| Válce | 2 |
| Komprese | 9.2:1 |
| Výkon | 63.00 HP (45,77 kW)) @ 8800 RPM |
| Maximální rychlost | 168.0 km/h (103,88 mph) |
| Chlazení | Vzduchem |
| Převodovka | 2 rychlostní Automatická |
| Převod | Kardanový hřídel |
| stroke | 4 |
| Ostatní vlastnosti |
|---|
| Zadní kolo | 4.10.2018 |
| Přední kolo | 4.10.2018 |
| Zadní brzdy | Jedno kotoučová |
| Přední brzda | Dvou kotoučová |
| Velikost nádrže | 24.00 litrů (6,31 galonů) |
| Základní informace |
|---|
| Kategória | Touring |
| Motor a pohoná soustava |
|---|
| Typ motoru | V2 |
| Objem | 948.00 ccm (57,56 kubických palců) |
| Rozvod | OHV |
| Válce | 2 |
| Komprese | 9.2:1 |
| Výkon | 61.00 HP (44,28 kW)) @ 6500 RPM |
| Maximální rychlost | 168.0 km/h (103,88 mph) |
| Chlazení | Vzduchem |
| Převodovka | 2 rychlostní Automatická |
| Převod | Kardanový hřídel |
| stroke | 4 |
| Ostatní vlastnosti |
|---|
| Zadní kolo | 4.10.2018 |
| Přední kolo | 4.10.2018 |
| Zadní brzdy | Jedno kotoučová |
| Přední brzda | Dvou kotoučová |
| Velikost nádrže | 24.00 litrů (6,31 galonů) |
| Základní informace |
|---|
| Kategória | Touring |
| Motor a pohoná soustava |
|---|
| Typ motoru | V2 |
| Objem | 948.00 ccm (57,56 kubických palců) |
| Rozvod | OHV |
| Válce | 2 |
| Komprese | 9.2:1 |
| Výkon | 61.00 HP (44,28 kW)) @ 6500 RPM |
| Maximální rychlost | 168.0 km/h (103,88 mph) |
| Chlazení | Vzduchem |
| Převodovka | 2 rychlostní Automatická |
| Převod | Kardanový hřídel |
| stroke | 4 |
| Ostatní vlastnosti |
|---|
| Zadní kolo | 4.10.2018 |
| Přední kolo | 4.10.2018 |
| Zadní brzdy | Jedno kotoučová |
| Přední brzda | Dvou kotoučová |
| Velikost nádrže | 24.00 litrů (6,31 galonů) |
| Základní informace |
|---|
| Kategória | Touring |
| Motor a pohoná soustava |
|---|
| Typ motoru | V2 |
| Objem | 948.00 ccm (57,56 kubických palců) |
| Rozvod | OHV |
| Válce | 2 |
| Komprese | 9.2:1 |
| Výkon | 61.00 HP (44,28 kW)) @ 6500 RPM |
| Maximální rychlost | 168.0 km/h (103,88 mph) |
| Chlazení | Vzduchem |
| Převodovka | 2 rychlostní Automatická |
| Převod | Kardanový hřídel |
| stroke | 4 |
| Ostatní vlastnosti |
|---|
| Zadní kolo | 4.10.2018 |
| Přední kolo | 4.10.2018 |
| Zadní brzdy | Jedno kotoučová |
| Přední brzda | Dvou kotoučová |
| Velikost nádrže | 24.00 litrů (6,31 galonů) |
Nejoblíbenejší motorky
Doporučujeme